Wittchen

Poziom 0

+48 518 022 566

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

10:00-20:00

pokaż na mapie

Wittchen

WITTCHEN jest prestiżową firmą z ponad 30- letnią tradycją, a jej historia rozpoczęła się od sprzedaży galanterii skórzanej. Obecnie WITTCHEN to szeroka oferta różnorodnych produktów, które łączy najwyższa jakość wykonania. Należą do niej torebki z luksusowej linii ELEGANCE stworzonej z najwyższej jakości skór oraz wyjątkowej linii Young, obuwie, szykowne kurtki skórzane, z ekoskóry i z tkaniny, szale, apaszki, czapki, rękawiczki, a także bogata oferta bagażu. Dostępne kolekcje sezonowe są odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie i zawsze odznaczają się unikatowym wzornictwem, a także oryginalną kolorystyką.

Warto zaznaczyć, że wiele produktów WITTCHEN wykańczane jest ręcznie. Weryfikacja jakości następuje w czasie drobiazgowych testów, jakim poddawany jest każdy produkt. Dzięki temu wyroby WITTCHEN są najwyższej jakości. Wszystkie produkty są sygnowane logo firmy i posiadają certyfikat autentyczności.
Jak prezentują się nowości wiosna-lato ’22? Nasycone kolory, sportowe akcenty i klimat szalonych lat 60. w nowoczesnym wydaniu! Wszystko to i jeszcze więcej znajdą Państwo w nowej kolekcji WITTCHEN. Ta polska firma przygotowała na wiosnę szeroki wybór butów, odzieży i dodatków, z którymi wejdziesz w nowy sezon tanecznym krokiem. Wszystko, jak zwykle w WITTCHEN, wykonane z najwyższą starannością i do noszenia przez wiele sezonów.

Produkty i działalność  marki WITTCHEN są doceniane przez Klientów. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in.: Superbrands 2014/2015, 2015/2016; Gwiazda Jakości Obsługi 2015, Doskonałość Mody miesięcznika „Twój STYL”, Luksusowa Marka Roku, Business Traveller Poland Awards 2015, 2016, SuperProdukt „Świata kobiety” 2016- 2018, Gazele Biznesu 2016 i wielu innych.