Informacje

Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 43 tysięcy metrów kwadratowych, ponad 130 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji. Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.

Szczególny nacisk kładziemy na wygodę i przyjazną atmosferę dla rodzin z dziećmi. Szeroka oferta sklepów, wygodna komunikacja, szeroka oferta atrakcji dla dzieci, a także komfortowe pokoje dla rodziców z dziećmi zapewniają sprawne zakupy i dobrą rozrywkę. Tuż obok Gemini Park Bielsko-Biała powstał nowy „Park – W DECHE!”, wyjątkowe miejsce, które bawi i uczy. Pierwsze tego typu obiekt w Polsce, w którym dzieci staną się naukowcami, a dorośli ponownie będą dziećmi. 5000 m kw. powierzchni niemal w całości wykonane z drewna i  materiałów przyjaznych środowisku, jedyne takie miejsce na Podbeskidziu.

Gemini Park Bielsko-Biała szczególnie dba o lokalną społeczność Bielska-Białej i okolic. Wspieramy akcje charytatywne, kulturalne i sportowe. Współpracujemy z drużyną piłkarską TS Podbeskidzie, drużyną siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała i siatkarzy BBTS Bielsko-Biała oraz drużyną futsalu BTS Rekord Bielsko-Biała.

RODO – MONITORING

Informujemy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzających, pracowników oraz mienia na terenie Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała prowadzony jest monitoring przy użyciu urządzeń rejestrujących. Szczegóły dotyczące stałego monitoringu wizyjnego – PDF

2009

rok powstania

130

liczba sklepów

43500m2

powierzchnia

1100

liczba miejsc
parkingowych