PitBull West Coast

Poziom 0

+48 606 437 175

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

PitBull West Coast

KIM JESTEŚMY?

Pit Bull West Coast to marka pożądana i doceniana przez młodych ludzi. Koncepcją marki jest tworzenie odzieży i akcesoriów najwyższej jakości, spełniającej oczekiwania szerokiego grona konsumentów. Odzież projektujemy z myślą o pewnych siebie ludziach, którzy aktywnie kroczą przez życie oraz dla tych co preferują unikalny, wyróżniający się styl. Firma posiada w Polsce dwadzieścia jeden oficjalnych sklepów stacjonarnych oraz rozbudowaną sieć sprzedaży partnerskiej, w tym sprzedaży online.

PITBULL WEST COAST W POLSCE

W Polsce marka pojawiła się w połowie lat 90. Początkowo jako dystrybutor na terenie Europy Wschodniej, a od 2008 roku jako wyłączny licencjonowany producent oraz dystrybutor na cały świat! Dzięki konsekwentnej pracy oraz otwarciu się na sporty ekstremalne, takie jak sztuki walki, sporty motorowe, rugby, biegi z przeszkodami, rozpoznawalność marki wzrosła oraz umocniła się jej pozycja na polskim rynku. Obecnie marka współpracuje z największymi organizacjami MMA w Polsce, takimi jak: KSW, FEN, Armia Fight Night.

PITBULL WEST COAST W ŚWIECIE

Obecnie marka dostępna jest już praktycznie na każdym kontynencie. Z roku na rok zwiększa swój zasięg pojawiając się na nowych rynkach, w nowych krajach. Światowa popularność marki sprawia, że współpracują z nią sportowcy walczący dla największych organizacji sportów walki na świecie, takich jak: UFC, BELLATOR MMA, KSW, CAGE WARRIORS, BRAVE CF.