Karmello – stoisko

Poziom 0

+48 731 380 900

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

10:00-20:00

pokaż na mapie

Karmello – stoisko

Karmello Chocolatier to powstała w 2010 roku polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, ręcznie produkowane wyroby czekoladowe, które dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnych sklepach firmowych.

Czekolada jest naszą pasją, dlatego pragniemy oferować Państwu wyłącznie produkty najwyższej jakości. Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych składników, a ich podstawę zawsze stanowi najdelikatniejsza, belgijska czekolada. W większości nasze produkty wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu w każdym z nich zaklęta jest słodka magia czekoladowej manufaktury. Zespół cukierników i czekoladników wkłada całe serce w to, aby chwila degustacji naszych produktów była niezapomnianym, słodkim przeżyciem. Dba o to również nasz Mistrz Czekoladnictwa, który jest kreatorem nowych smaków Karmello. Łączy on swoje wieloletnie doświadczenie, kunszt wykonania prosto z rodzinnej Belgii oraz analityczne spojrzenie na zmieniające się gusta naszych klientów.

To dzięki niemu możemy degustować nieodkryte dotąd połączenia czekolady z wytrawnymi dodatkami jak pomidory czy gorgonzola oraz zachwycać się klasycznymi kompozycjami smaków w perfekcyjnym wykonaniu.