Greenway – stacja ładowania pojazdów

Poziom -1

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

10:00-20:00

pokaż na mapie

Greenway – stacja ładowania pojazdów

Sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych, oddalonych od siebie o nie więcej niż 85 km, umożliwi samochodom elektrycznym jazdę po całej Polsce. Otworzy to także polskie drogi kierowcom samochodów elektrycznych z krajów sąsiednich.

Zapewniając infrastrukturę, której potrzebują kierowcy samochodów elektrycznych, dążymy do tego by ludziom łatwiej było wybrać pojazd elektryczny, by popularyzować jazdę bezemisyjną, by pomóc osiągnąć cel, jakim jest milion elektrycznych aut na polskich drogach do roku 2025.

Jak naładować auto w sieci Greenway?

Aby korzystać z ładowarki, musisz mieć naszą kartę RFID. Zarejestruj się, aby ją otrzymać. Kartę otrzymasz pocztą po kilku dniach. Ładowarki różnią się między sobą! Postępuj zgodnie z instrukcją na ładowarce, żeby skutecznie rozpocząć ładowanie pojazdu.

Kroki, które musisz wykonać, są zawsze te same, ale mogą występować w różnej kolejności:

● Wybierasz właściwy rodzaj złącza

● Podłączasz kabel ładowarki do pojazdu lub włączasz własną wtyczkę do gniazdka ładowarki

● Używasz naszej karty RFID, by autoryzować i rozpocząć ładowanie

W trakcie ładowania kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na wyświetlaczu urządzenia.

Aby zakończyć ładowanie, ponownie użyj swojej karty.

Odłącz i odwieś kabel.

Za pomocą naszej aplikacji – dostępnej również przez telefon komórkowy – Kierowcy będą mogli wcześniej całą podróż zaplanować, sprawdzić dostępność poszczególnych punktów. W przypadku przekroczenia granic Polski, dzięki porozumieniom roamingowym w przyszłości zapewnimy naszym Kierowcom możliwość bezproblemowego ładowania swoich samochodów również w innych krajach.

Jak to działa?

Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Nie emitują spalin, są ciche, mają niskie koszty eksploatacji. Można je ładować w domu, z sieci – ale wtedy trwa to ok. 8h, albo w specjalnej szybkiej ładowarce. Na stacji Greenway odbywa się to szybko: miejski samochód elektryczny w 30 minut odzyskuje 80% stanu baterii.

Greenway oferuje:

● ekosystem ładowania: aplikację służącą do płacenia za ładowanie i pokazującą najbliższą ładowarkę, sieć stacji ładowania, wsparcie;

● ładowarki co 85 kilometrów: stacje, w których można szybko naładować auto będą zlokalizowane przy głównych trasach w takich odstępach, by nawet samochód z niewielką baterią mógł dojechać do następnej na jednym ładowaniu

● uniwersalny system: ładowarki Greenway obsługują auta elektryczne wszystkich marek: Nissana, BMW, Tesli.