Praca w NewMen

Praca na stanowisku:

Asystent sprzedaży salonu firmowego z odzieżą męską Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków:

● profesjonalna obsługa Klientów;
● stała kontrola jakości i wyników pracy;
● dbanie o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego;
● wykonywanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy;

Nasze wymagania:

● orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych;
● rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów;
● umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem;
● entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
● samodzielność i dobra organizacja pracy;
● kreatywność i dynamika w działaniu;
● znajomości obsługi komputera;
● doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

● umowa zlecenie;
● stałe godziny pracy;
● system szkoleń;
● atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania);

Aplikacje:

Aplikacje prosimy składać bezpośrednio w salonie NewMen w Gemini Park Bielsko-Biała lub wysyłać na adres: ks17@newmen.eu

powiadom znajomych