22-28.04

Zgarnij 15 000 zł na zakupy w IKEA z okazji 15. urodzin Gemini Park Bielsko-Biała

18 kwietnia 2024 r.

Gemini Park Bielsko-Biała rozpoczyna świętowanie swoich 15. urodzin! Nie ma lepszego sposobu na świętowanie, niż rozdawanie prezentów, dlatego od 22 do 28 kwietnia zapraszamy do udziału w zabawie, w której każdego dnia można wygrać 500 zł, a w Wielkim Finale aż 15 000 zł na zakupy w IKEA!

Zachęcamy do wspólnego świętowania

To będzie tydzień pełen emocji, świetnej zabawy i zakupowych okazji! Wspólnie z IKEA zapraszamy do udziału w zabawie, w której codziennie można wygrać Karty Podarunkowe IKEA!

Jak wziąć udział? To proste!

Wystarczy odwiedzić Gemini Park, zrobić zakupy za minimum 100 zł (na jednym paragonie) i zachować dowód zakupu.

Poznaj zasady naszej zabawy!

Aby wziąć udział w grze o niezwykłe nagrody, wystarczy zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne zlokalizowane na parterze (czynne od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedzielę handlową do godz. 20:00), w sąsiedztwie Monnari i Costa Coffee, a także uzyskać najlepszy wynik w specjalnej grze, która sprawdzi pamięć i koncentrację każdego z uczestników. Codziennie zwycięzca gry otrzyma aż 500 zł na zakupy w IKEA.

► Gra polega na zapamiętaniu, a następnie jak najwierniejszym odwzorowaniu ułożenia wybranej przez gracza ścianki kostki logicznej wypełnionej 9 kwadratami z symbolami. Uczestnik na zapamiętanie układu ścianki ma 5 sekund.

► Paragon zakupowy na kwotę od 100 do 499,99 zł daje jedną szansę na udział w grze, natomiast zakupy powyżej 500 zł to dwie szansy w grze.

► Zadaniem jest wypełnienie kostki symbolami, w taki sposób, aby jak najdokładniej odzwierciedlić ułożenie oryginału, w czasie maksymalnie 30 sekund.

► W zależności od uzyskanego wyniku, na który składa się czas oraz procent zgodności ułożenia obu kostek, uczestnik może odebrać inny rodzaj nagrody. Najlepsze wyniki z każdego dnia zostaną nagrodzone 500 zł, a także zakwalifikują się do etapu finałowego.

15 000 zł w Wielkim Finale

Zwieńczeniem urodzinowej zabawy w Gemini Park Bielsko-Biała będzie finałowa rywalizacja, która rozstrzygnie, kto zdobędzie Nagrodę Główną – 15 000 złotych na zakupy w IKEA. Już 12 maja w godz. 14:00-18:00 dojdzie do niezwykle emocjonującego wydarzenia!

Po raz pierwszy w Bielsku-Białej uczestnicy zmierzą się w nietypowej walce: śrubokręty, młotki i instrukcje montażu będą ich narzędziami do zdobycia nagrody w WIELKIM TURNIEJU SKRĘCANIA MEBLI IKEA! Siedmiu finalistów wraz z ich asystentami podejmie wyzwanie, by zawalczyć o kasę na wymarzone wnętrza!

Niezapomniane wrażenia

Podczas obchodów 15. urodzin naszego centrum handlowego, nie tylko znajdziecie wyjątkowe okazje zakupowe, ale także mnóstwo atrakcji! To dopiero początek naszego świętowania, które potrwa przez cały rok, pełen niespodzianek i emocji. Wizyty w Gemini Park będą okazją do zgarnięcia urodzinowych prezentów, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami i aktualnościami!

Regulamin.

Finałowa rywalizacja o 15 000 złotych na zakupy w IKEA

powiadom znajomych