24-27.08

Zapraszamy na najsmaczniejsze wydarzenie – Festiwal Street Food’u w Gemini Park!

31 lipca 2023 r.

Zaznaczcie w kalendarzu te daty: 24-27 sierpnia, ponieważ będą to dni pełne smaków! Festiwal Street Food’u w Gemini Park Bielsko-Biała to prawdziwe święto dla każdego miłośnika kuchni ulicznej! Zapraszamy do Parku Linowego W DECHE, tuż obok Gemini Park.

Podczas czterodniowego wydarzenia na miłośników gastronomicznych doznań czekają setki dań serwowanych prosto z food trucków. Goście będą mieli okazję skosztować potraw z różnych zakątków świata – od klasycznych burgerów, przez autorską kuchnię tajską, po oryginalne boxy w stylu meksykańskim. A to tylko niektóre z kulinarnych atrakcji, które na Was czekają!

Bez względu na upodobania smakowe, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Listę restauracji na kółkach znajdziecie w facebook’owym wydarzeniu >>

Na terenie festiwalu dostępne będą również kraftowe napoje, komfortowa strefa chill oraz wiele dodatkowych atrakcji, które umilą Wam czas.

Food Trucki dostępne będą w godz.:

● Czwartek 14:00 – 21:00

● Piątek 14:00 – 21:00

● Sobota 12:00 – 21:00

● Niedziela 12:00 – 21:00

Zachęcamy do zapisów do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie czeka na Was specjalny konkurs. Do wygrania są vouchery na darmowe jedzenie z food trucków!

Festiwal Street Food’u to doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi, relaksu na świeżym powietrzu i odkrywania nowych smaków.

Zapraszamy wszystkich smakoszy i nie tylko do Gemini Park Bielsko-Biała!

powiadom znajomych