13.04

Zapraszamy na ekologiczny piknik dla całej rodziny w Gemini Park Bielsko-Biała

11 kwietnia 2024 r.

Z radością zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Ziemi w Gemini Park Bielsko-Biała! Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, dołączcie do naszego pikniku „WyBBieram czyste miasto” i przekonajcie się, jak nawet najprostsze działania mogą znacząco wpłynąć na dobrostan naszej planety. Dołączcie do nas!

Warsztaty ekologiczne i upcycling

Podczas pikniku odbędą się twórcze warsztaty ekologiczne, w ramach których dzieci (i nie tylko!) będą miały okazję własnoręcznie tworzyć ekologiczne torby, mydełka i wiele innych przedmiotów w duchu zero waste. To doskonała okazja, aby nauczyć się, jak codzienne wybory wpływają na nasze środowisko.

Zabawa i edukacja

Piknik to nie tylko okazja do nauki, ale też do dobrej zabawy! W godz. 12:00-18:00 przygotowaliśmy szereg atrakcji, w tym zdrowy poczęstunek, a także gry, zabawy i zajęcia ruchowe, które rozwiną ekologiczną świadomość poprzez radosną aktywność.

Wymiana roślin i sadzenie

W punkcie wymiany roślin doniczkowych każdy będzie mógł przynieść swoją roślinę i wymienić ją na inną. Dodatkowo wspólnie posadzimy nowe roślinki, tworząc zieloną przestrzeń w Gemini Park!

Konkursy z nagrodami

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach, w których kreatywność i zaangażowanie w ochronę środowiska zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami.

Dołączcie do porannego sprzątania

Rano przed piknikiem wspólnie posprzątamy tereny rad osiedli, aby zadbać o czystość naszego miasta. To świetna okazja do tego, by pokazać siłę społeczności działającej razem na rzecz czystego otoczenia.

Wspólnie z Wspólnie z Wydziałem Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, a także z Partnerami: Zakładem Gospodarki Odpadami S.A., firmą PreZero, wodociągami AQUA S.A. w Bielsku-Białej, Beskidzkim Hurtem Towarowym S.A., a także Impact Centrum Zdrowia i Sprawności, czekamy na Was w sobotę, 13 kwietnia, w godzinach 12:00-18:00 w Gemini Park Bielsko-Biała! Niech ten dzień stanie się inspiracją do tego, by każdego dnia dbać o czyste miasto.

powiadom znajomych