16.12

XI Piknik Organizacji Pozarządowych w Gemini Park Bielsko-Biała

12 grudnia 2023 r.

W sobotę, 16 grudnia, zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała na XI edycję Pikniku Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie jest nie tylko okazją do spotkania z lokalnymi NGO’sami, ale też do promowania tradycji regionu Podbeskidzia. Organizatorzy: Centrum Organizacji Pozarządowych w Bielsku-Białej, Fundacja Militarny Instytut Historyczny i centrum handlowe Gemini Park, zapewniają, że będzie to dzień pełen atrakcji dla całej rodziny.

Moc atrakcji w sobotę

Od godziny 12:00 rozpocznie się bogaty program artystyczny, który zapewni świetną zabawę dla całej rodziny oraz ciekawe doświadczenia edukacyjne dla uczestników. Ponadto, przy stoiskach z rękodziełem, będą obecni przedstawiciele różnych organizacji pozarządowych.

Świętuj z lokalnymi Organizacjami Pozarządowymi

Piknik to doskonała okazja, aby poznać działalność organizacji pozarządowych z Bielska-Białej. Na uczestników czekają również:

● Warsztaty i wystawy,

● Wspólne kolędowanie i animacje dla najmłodszych,

● Konkursy z nagrodami,

● Oryginalne prezenty świąteczne pod choinkę.

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Podbeskidziu

Piknik przybliży tradycje Świąt Bożego Narodzenia w regionie Podbeskidzia, począwszy od muzyki, poprzez regionalne wypieki i rękodzieło. To wspaniała okazja, aby poczuć prawdziwego ducha świąt.

Wspieraj lokalne Organizacje

Ważnym elementem Pikniku jest promowanie przekazywania 1,5% swojego podatku na rzecz bielskich organizacji. To szansa, by wesprzeć działania lokalnych NGO’sów i pokazać, jak ważne są dla społeczności lokalnej.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bielska-Białej oraz okolic do wzięcia udziału w tej niezwykłej, świątecznej imprezie. Do zobaczenia w Gemini Park, na parterze w sąsiedztwie Costa Coffee!

Zachęcamy również do zapisów w Facebook’owym wydarzeniu ►►

powiadom znajomych