12-14.02

Wygraj wycieczkę do romantycznego Paryża w Gemini Park Bielsko-Biała!

8 lutego 2024 r.

Co może być bardziej romantyczne niż niespodziewana podróż do miasta miłości? Z okazji Walentynek, Gemini Park Bielsko-Biała organizuje zabawę, której stawką jest romantyczna podróż do Paryża dla dwojga!

Romantyczne Walentynki w Gemini

Od 12 do 14 lutego zapraszamy do uczczenia święta zakochanych w sposób, który na długo zostanie w sercach. Już w poniedziałek startuje zabawa walentynkowa, w której główną nagrodą jest podróż do stolicy miłości, Paryża, dla dwóch osób.

Czy wiesz, ile gramów waży miłość?

Najważniejszym punktem zabawy jest ogromne serce, które stanie na parterze centrum handlowego, w sąsiedztwie Costa Coffee. Wyzwaniem będzie podanie jego dokładnej wagi.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy:

● zrobić zakupy za min. 100 zł (na jednym paragonie) w Gemini Park,

● a następnie zarejestrować paragon na stoisku konkursowym, otwartym od 9:00 do 21:00, w dniach 12-14 lutego.

Im większe zakupy, tym większe szanse na wygraną – wielokrotność 100 zł na jednym paragonie to dodatkowe kupony, których można maksymalnie otrzymać aż 5!

Najdokładniejsze podanie wagi serca zapewni zwycięzcy niezapomnianą podróż w towarzystwie wybranej osoby!

Paryż i dodatkowe nagrody czekają!

Nagrodą główną jest wycieczka do Paryża dla dwóch osób z pełnym pakietem usług: przejazdem, noclegiem, śniadaniami i przewodnikiem. Ale to nie wszystko, ponieważ Gemini Park wie, jak sprawić, by wspólne chwile były niezapomniane! Na zwycięzców czeka dodatkowo: romantyczny rejs po Sekwanie oraz podziwianie widoków z Wieży Eiffla, wszystko to – i jeszcze więcej – może stać się Wasze!

Dla tych, którym nie udało się wygrać nagrody głównej, przygotowano dodatkowo 10 voucherów o wartości 200 zł do restauracji Sushi Samuraj w Gemini Park. Otrzymają je osoby, które były najbliżej podania właściwej odpowiedzi.

Gwarantowane kinowe emocje!

Na tych, którzy postanowili walentynkowe prezenty kupić w Gemini Park czeka aż 900 darmowych biletów do Cinema City. Aby je otrzymać wystarczy okazać hostessie paragony za zakupy dokonane w sklepach oraz punktach usługowych Gemini Park (w dniach 12-14 lutego) i wymienić je na gwarantowane kinowe emocje:

► zakupy za min. 200 zł (na maksymalnie 2 paragonach) = 1 bilet do kina Cinema City w Gemini Park,

► zakupy za min. 300 zł (na maksymalnie 2 paragonach) = 2 bilety do kina Cinema City w Gemini Park.

Każdego z trzech dni akcji rozdamy aż 300 biletów!

Z akcji wyłączone są paragony z: Apteki Ziko, Kantoru, Poczty Polskiej, Fine Wine, Banku Millenium, PKO BP, mBank, Manso Papierosy, Smoke, eSmoking World oraz stoiska IQOS.

Najlepsze prezenty walentynkowe w jednym miejscu

Jeśli poszukujecie idealnego upominku walentynkowego, w Gemini Park znajdziecie szeroką ofertę prezentów: od biżuterii, przez eleganckie perfumy, aż po modną odzież i dodatki. A gdy zabraknie inspiracji, nasza Karta Podarunkowa zawsze okaże się trafionym wyborem!

Zachęcamy do odwiedzin w dniach od 12 do 14 lutego! Czekamy na Was, z miłością w Gemini Park!

WYNIKI ZABAWY:

powiadom znajomych