31.05-1.06

Wygraj 15 000 zł na rodzinne wakacje z okazji Dnia Dziecka w Gemini Park Bielsko-Biała!

29 maja 2024 r.

Gemini Park Bielsko-Biała oraz Biuro Podróży ITAKA zapraszają wszystkich do wspólnego celebrowania Dnia Dziecka! To będą dwa dni pełne atrakcji, radości i niespodzianek, na które zapraszamy w piątek 31 maja oraz sobotę 1 czerwca w godz. 10:00-20:00. W tym roku Gemini Park świętuje swoje 15. urodziny, dlatego aby uczcić to wydarzenie, z okazji Dnia Dziecka będzie można wygrać bon wakacyjny o wartości aż 15 000 zł! Dołączcie do naszej zabawy i zgarnijcie niezapomniane wakacje!

Weź udział w Dniach Malucha!

Gemini Park pragnie, aby podczas wydarzenia dzieci świetnie się bawiły, a rodzice mogli wrócić do wakacyjnych wspomnień z dawnych lat, pełnych uśmiechów i radości, nawiązujących do kultowego Fiata 126p.

Dawniej zastanawiano się, jak zmieścić całą rodzinę i bagaże do Fiata 126p wybierając się na wakacyjne wojaże, a podczas „Dnia Dziecka” Gemini Park przygotowało nieco inne wyzwanie: trzeba będzie spróbować podać liczbę kolorowych kulek, które udało się zmieścić do naszego „Malucha”!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zrobić drobne zakupy (za minimum 25 zł) w dowolnym* sklepie w Gemini Park w dniach 31 maja – 1 czerwca, a następnie zgłosić się na stoisko konkursowe na parterze, tuż obok Costa Coffee.

Na miejscu, z pomocą hostessy należy wypełnić kupon, próbując podać liczbę kulek, które zmieściły się do Fiata 126p. Osoba, która poda prawidłową liczbę kulek lub będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi, wygra 15 000 zł na wyjątkowe, rodzinne wakacje z ITAKĄ! To nie jedyna nagroda! Kolejne 50 osób z listy rankingowej otrzyma nagrody dodatkowe, m. in. bilety do Energylandii, Parku W DECHE!, kina Cinema City czy Crazy Carts.

Im większe zakupy, tym większe szanse na wygraną

Uczestnicy zabawy mogą otrzymać nawet 3 kupony konkursowe!

● 1 kupon konkursowy za zakupy pomiędzy 25 zł a 99,99 zł brutto (na jednym Dowodzie Zakupu),

● 2 kupony konkursowe za zakupy pomiędzy 100 zł a 199,99 zł brutto (na jednym Dowodzie Zakupu),

● Maksymalnie 3 kupony konkursowe za zakupy od 200 zł brutto (na jednym Dowodzie Zakupu).

Darmowe, wakacyjne warsztaty dla najmłodszych!

W ramach świętowania Dnia Dziecka Gemini przygotowało również specjalne warsztaty, które przeniosą dzieci w wakacyjny klimat! W piątek i sobotę będziemy projektować wakacyjną biżuterię z koralików oraz tworzyć spersonalizowaną grę w „kółko i krzyżyk”, własnoręcznie dekorując kamyczki! W sobotę dodatkowo, będziemy ozdabiać ciasteczka w kształcie Maluchów kolorowym lukrem i posypkami.

2 000 lodowych kulek dla najmłodszych od Grycan!

Już tradycyjnie, jak co roku, mamy do rozdania dla najmłodszych 2 000 kulek lodów. Tylko 1 czerwca, każde dziecko, które wraz rodzicami zarejestruje swój kupon w zabawie o 15 000 zł na wyjątkowe wakacje, otrzyma voucher na darmową kulkę lodów w lodziarni Grycan!

Dodatkowe atrakcje w Gemini Park

Zapraszamy również do Parku W DECHE** oraz Parku Linowego**, kina Cinema City, elektrycznych gokartów Crazy Carts, a także sali zabaw Rajska Wyspa. To idealne miejsca, by spędzić czas w rodzinnym gronie i cieszyć się wspólnymi chwilami. A po szalonej zabawie zapraszamy do naszej strefy restauracyjnej, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Dlatego nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia w Gemini Park Bielsko-Biała na Dniu Dziecka pełnym atrakcji i niespodzianek!

Partnerem wydarzenia jest Biuro podróży ITAKA.

*w akcji nie biorą udziału: Apteka Ziko, Kantor, Poczta Polska, Fine Wine, Manso Papierosy, eSmoking World, Smoke oraz IQOS.

** Parki czynne w zależności od warunków atmosferycznych.

Regulamin.

powiadom znajomych