6.12.22

Św. Mikołaj, fabryka słodkości i prezenty w Gemini

Przed nami wyjątkowy czas w roku, pełen magii, ciepła i radości. Z tej okazji w Gemini Park już 6 grudnia będzie można poczuć prawdziwą atmosferę zbliżających się świąt oraz sprawić radość dzieciom. W godz. 12:00-20:00 w centrum handlowym spotkać będzie można ulubieńca najmłodszych – Świętego Mikołaja, a także wziąć udział w warsztatach, zabawach, konkursach czy zrobić sobie zdjęcia w świątecznej fotobudce.

To będzie wyjątkowy dzień! 6 grudnia Gemini Park zmieni się w Fabrykę Świątecznych Słodkości, do której Elfy i jej gospodarz – Święty Mikołaj – zaproszą wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Tego dnia nie może oczywiście zabraknąć spotkań z gościem z Bieguna Północnego, który będzie przyjmował dzieci, rozmawiał z nimi, a na życzenie rodziców, wręczy dzieciom prezenty.

Każdy, kto odwiedzi tego dnia Fabrykę Słodkości, będzie mógł również zrobić zdjęcie z Mikołajem w świątecznej fotobudce i od razu zabrać je ze sobą do domu – taka fotografa będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania!

Ponadto, w Fabryce na obecnych czekają warsztaty ręcznego robienia lizaków oraz dekorowania pierniczków. Nie zabranie konkursów, zabaw i słodyczy

Poczujcie prawdziwą atmosferę zbliżających się Świąt i sprawcie radość dzieciom, tym bardziej że spotkanie ze Św. Mikołajem, to ważny moment szczególnie dla najmłodszych, którzy przeżywają ten czas w wyjątkowy sposób.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Gemini Park Bielsko-Biała w ten szczególny dzień.

Wydarzenie odbywa się na parterze, w centralnej części centrum handlowego. 

powiadom znajomych