25-27.08

Przygoda czeka! Rozdajemy bilety w Gemini do Parku W DECHE!

18 sierpnia 2023 r.

Jak połączyć zakupy z doskonałą zabawą dla całej rodziny? Gemini Park Bielsko-Biała ma świetną wiadomość! W dniach 25-27 sierpnia 2023 r., zakupy w centrum handlowym będą nagradzane bezpłatnymi biletami do miejsca, w którym czeka najlepsza przygoda dla całej rodziny – Parku W DECHE! W ramach akcji rozdane zostanie aż 900 wejściówek!

Jak to działa? To proste!

► Zrób zakupy w centrum handlowym Gemini Park w dniach 25-27 sierpnia, na kwotę min. 150 zł. Pamiętaj, że kwotę tę możesz rozłożyć na maksymalnie dwa paragony. Wielokrotność kwoty 150 zł nie upoważnia do odbioru większej liczby wejściówek,

► Udaj się do stoiska na poziomie 0, obok Costa Coffee w godzinach 9:00-20:00,

► Odbierz swoją bezpłatną wejściówkę do Parku W DECHE i przygotuj się na niesamowitą przygodę z rodziną!

Niezliczone atrakcje, przygoda w sercu natury, ekscytujące trasy – to tylko niektóre z propozycji, które czekają na Was w Parku W DECHE, który jest gwarancją świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy do udziału w zabawie oraz do odkrywania uroków Parku, oddając się wyjątkowym chwilom beztroski. A to wszystko dzięki zakupom w Gemini Park!

Kilka ważnych informacji:

● Dzienny limit to 300 wejściówek,

● Wejściówki należy wykorzystać między 4 września a 15 października 2023 r.,

● Wejściówka dotyczy Parku W DECHE, nie obejmuje Parku Linowego W DECHE,

● Z akcji wyłączone są: Hipermarket Bi1, Apteka Ziko, Kantor, Poczta Polska, Fine Wine, Manso Papierosy, E-smoking World, Smoke oraz stoisko Iqos, znajdujące się na terenie Gemini Park – paragony z tych punktów nie biorą udziału w akcji.

Nie przegap tej niesamowitej okazji! Ciesz się zakupami i jednocześnie zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniane chwile w Parku W DECHE. Gorąco zachęcamy do udziału!

Regulamin.

powiadom znajomych