6.12

Prezenty, warsztaty i spotkanie ze Świętym Mikołajem w Gemini Park Bielsko-Biała!

3 grudnia 2023 r.

Czas Świąt to czas cudów, a w Gemini Park Bielsko-Biała świąteczna magia staje się rzeczywistością! Dlatego już 6 grudnia, zapraszamy wszystkie dzieci oraz tych, którzy uwielbiają wyjątkowe spotkania bez względu na wiek, na niezapomniany dzień z gościem z dalekiej Laponii – Świętym Mikołajem!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W tę środę, od godziny 11:00 do 19:00, centrum handlowe zamieni się w prawdziwą zimową krainę, w której główną postacią będzie Święty Mikołaj. Przybędzie on do nas prosto z Bieguna Północnego, by rozdawać uśmiechy, prezenty i wysłuchać świątecznych życzeń dzieci. To niepowtarzalna szansa, by zrobić pamiątkowe zdjęcie w świątecznej fotobudce i otrzymać je od ręki. Zapewniamy, że to będzie wyjątkowy moment dla całej rodziny!

Prezenty niespodzianki

Św. Mikołaj przyniesie ze sobą torbę pełną prezentów! Pierwsze 500 dzieci* otrzyma upominki, które sprawią im mnóstwo radości. To niespodzianka, która z pewnością umili oczekiwanie na Boże Narodzenie oraz będzie idealna do wspólnego i rodzinnego spędzania czasu. Na życzenie rodziców Mikołaj wręczy również dzieciom prezenty przygotowane przez nich.

To jednak nie wszystko! Oprócz prezentów niespodzianek, Gemini Park wraz z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji BBOSIR przygotowało wspólny prezent, dodając jeszcze więcej radości do tego wyjątkowego dnia! Pierwszych 500 dzieci otrzyma voucher na kryte lodowisko BBOSIR, który będzie można wymienić w kasie lodowiska na darmowy bilet!

Warsztaty tworzenia ekologicznych dekoracji świątecznych

Podczas wydarzania zapraszamy również do wspólnego tworzenia świątecznych i ekologicznych ozdób. Pod okiem naszych elfów każdy maluch będzie mógł własnoręcznie ozdobić bombkę choinkową i zabrać ją do domu. To nie tylko wspaniała zabawa, ale także okazja do rozwijania kreatywności naszych najmłodszych gości.

Wszystko to czeka w centralnej części Gemini Park Bielsko-Biała, na parterze, obok Costa Coffee.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spotkać się z Mikołajem! Serdecznie zapraszamy do Gemini Park – miejsca, gdzie świąteczne marzenia stają się rzeczywistością!

*Prezenty rozdawane losowo, nie podlegają wymianie.

powiadom znajomych