20-25.05

Podaruj Mamie Kartę Podarunkową i darmowe bilety do Cinema City w Gemini Park Bielsko-Biała!

20 maja 2024 r.

Od 20 do 25 maja w Gemini Park Bielsko-Biała przygotowano wyjątkową okazję, która z pewnością ucieszy każdą mamę! Kupując prezenty dla Mamy w postaci karty podarunkowej na kwotę minimum 200 zł, można otrzymać dwa darmowe bilety do kina Cinema City. Zachęcamy do odwiedzin Gemini Park!

Weź udział w akcji!

Gemini Park Bielsko-Biała to nie tylko miejsce na udane zakupy, ale także centrum pełne atrakcji dla całej rodziny. Biorąc udział w naszej zabawie, można sprawić radość swoim najbliższym i jednocześnie cieszyć się darmowymi biletami do kina.

Jak otrzymać darmowe bilety do Cinema City?

Zasady akcji są bardzo proste: Wystarczy:

● w okresie od 20 do 25 maja, w godz. 9:00-21:00, dokonać zakupu karty podarunkowej Gemini Park Bielsko-Biała na kwotę minimum 200 zł. Karty dostępne są w kartomacie zlokalizowanym naprzeciw Costa Coffee.

● Po zakupie karty, należy zgłoście się z potwierdzeniem zakupu na stoisko „A co to…?” (na poziomie 0, naprzeciw salonu jubilerskiego „TAXOR”) i odebrać swoje dwa darmowe bilety do kina.

Bilety są do wykorzystania na dowolny seans 2D w Cinema City Bielsko-Biała w terminie do dnia 31 lipca 2024 roku.

Pula nagród jest ograniczona i wynosi 200 zestawów biletów, więc warto się pospieszyć!

Zapraszamy do udziału!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! W Gemini Park czekają prezenty idealne na każdą okazję, dlatego zróbcie prezent swojej Mamie i skorzystajcie z darmowych biletów do kina.

Do zobaczenia w Gemini!

Regulamin.

powiadom znajomych