1-5.05

Majówka z Food Truckami w Gemini Park Bielsko-Biała

27 kwietnia 2023 r.

Idealny plan na majówkę? Rozpoczęcie sezonu Food Truckowego w Gemini Park Bielsko-Biała! Od 1 do 6 maja pod Gemini zaparkują najlepsze food trucki z kuchnią z różnych stron świata! Każdy znajdzie coś smakowitego dla siebie!


Z przykrością informujemy, że ze względu na niekorzystne prognozy pogody, które wskazują na utrzymujące się opady deszczu podczas tej soboty (6.05), wspólnie z Food Truckami podjęliśmy decyzję, że nasze wydarzenie zostaje skrócone.

Food Trucki będą dostępne jeszcze dzisiaj (piątek 5.05) aż do godziny 21:00. Przepraszamy za te niedogodności i mamy nadzieję, że odwiedziecie nas jeszcze dziś!


W poniedziałek 1 maja, Gemini Park zainauguruje sezon na popularne restauracje na kółkach. Miłośnicy street foodu będą mogli wybrać pyszne dania serwowane przez kilkanaście „barobusów”, które zaparkują w Parku Strzygowskiego, tuż przy Parku W DECHE i centrum handlowym, na aż 6 dni! Food trucki dostępne będą codziennie, w godz. 12:00-21:00.

Mobilni kucharze przygotowujący potrawy, będą mieć do zaproponowania m.in.:

● Pierożki Shao Mai, czyli Dim Sum na parze,

● Burgery: klasyczne, wege oraz autorskie,

● Ice&Roll, czyli lody tajskie ze składników, które będzie można wybrać samemu,

● Kuchnię meksykańską i boxy z quesadillą oraz burrito, a w środku do wyboru: chilli con carne, grillowany kurczak lub kaktus, a także pyszne nachos i sałatki,

● Kołacze z nutami wanilii i z włoskimi kremami: Kinder Bueno, białą czekoladą czy Nutellą,

● Niepowtarzalne dania kuchni tajskiej,

● Zapiekanki na chrupiących bagietkach,

a to oczywiście nie wszystko!

Ponadto, przygotawliśmy strefę chill, kraftowe napoje i wiele atrakcji!

LISTA FOOD TRUCKÓW TUTAJ >>

Zapraszamy do Gemini Park!

powiadom znajomych