8-23.12

Kup Kartę Podarunkową i odbierz darmowy bilet do Cinema City w Gemini Park Bielsko-Biała!

8 grudnia 2023 r.

Sezon świątecznych zakupów rozpoczęty! Z tej okazji Gemini Park Bielsko-Biała przygotowało coś specjalnego. Od 8 do 23 grudnia, kupując Kartę Podarunkową do Gemini Park, otrzymać można darmowy bilet do kina Cinema City! To idealna okazja, by cieszyć się zakupami, znaleźć idealny prezent, jakim jest Karta Podarunkowa Gemini, i jednocześnie zaplanować wieczór filmowy!


Aktualizacja: (piątek, godz. 17:00) Wszystkie bilety do Cinema City zostały wydane. Dziękujemy za tak fantastyczne zaangażowanie w naszej akcji!


Idealny prezent na każdą okazję

ekoKarta Podarunkowa Gemini Park Bielsko-Biała to upominek idealny na każdą okazję, zwłaszcza na zbliżające się Święta! To więcej niż prezent, ponieważ obdarowany zdecyduje sam, co sprawi mu najwięcej radości, a przy tym będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty sklepów w Gemini Park.

Jak zdobyć darmowy bilet do kina?

Darmowy bilet do kina w Gemini Park można otrzymać, kupując w dniach 8-23 grudnia 2023 r. Kartę Podarunkową Gemini w Kartomacie zlokalizowanym na parterze, naprzeciwko Costa Coffee.

Otrzymać można nawet 2 darmowe bilety do kina, wg zasady:

► Kupując Kartę Podarunkową o wartości 200 zł, otrzyma się 1 bilet do Cinema City,

► Kupując Kartę Podarunkową o wartości 300 zł, otrzyma się 2 bilety do Cinema City.

Na uczestników naszej zabawy czeka aż 1000 zaproszeń do Cinema City! Otrzymane bilety można wykorzystać podczas dowolnego seansu repertuarowego 2D w Cinema City Bielsko-Biała, od poniedziałku do niedzieli, aż do 31.03.2024 roku.

Odbiór biletów do Cinema City

Bilety do kina odebrać można przedstawiając potwierdzenie doładowania Karty Podarunkowej na stoisku świątecznym „A co to…?”, zlokalizowanym na parterze, obok salonu jubilerskiego TAXOR. Stoisko czynne jest w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Ponadto, w piątki, soboty i niedziele handlowe, bilety do kina można odebrać u hostessy, która będzie dostępna przy Kartomacie.

W zabawie można wziąć udział wielokrotnie, z zastrzeżeniem, że uczestnik zabawy może odebrać jednorazowo maksymalnie dwa zaproszenia do kina, nawet jeżeli na potwierdzeniu zakupu Karty Podarunkowej znajduje się kwota większa niż 300 zł. Potwierdzeń zakupu karty podarunkowej nie można łączyć, aby odebrać większą liczę biletów.

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała, gdzie zakupy spotykają się z rozrywką! Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Regulamin.pdf

powiadom znajomych