26.09-10.12

KosmoPark wylądował w Gemini Park Bielsko-Biała!

25 września 2023 r.

Czy marzyliście kiedyś o podróży w kosmos, odkrywaniu nieznanych galaktyk i zobaczeniu z bliska prawdziwego meteoru? Teraz macie szansę to zrobić bez opuszczania Bielska-Białej! Odkryjcie tajemnice wszechświata na kosmicznej wystawie KosmoPark w Gemini Park Bielsko-Biała!

Zaproszenie do kosmicznej przygody

Codziennie, aż do 10 grudnia, od 10:00 do 20:00, również w niedziele niehandlowe, zapraszamy Was do niezwykłego świata odkryć kosmicznych. Na powierzchni ponad 1000 mkw., zarówno młodsi, jak i starsi odkrywcy będą mieli okazję zanurzyć się w fascynujący świat kosmosu.

Gemini Park miejscem interaktywnych doświadczeń

Na 1 piętrze centrum handlowego, w sąsiedztwie sklepów C&A i home&you, czekają na Was:

interaktywne tablice,

symulatory lotu i treningów astronautów,

● a także unikatowe eksponaty takie jak kombinezony astronautów

● czy prawdziwe meteoryty!

Dzięki pięciu strefom wirtualnej rzeczywistości poczujecie się jak prawdziwi kosmiczni podróżnicy!

Bilety on-line kupisz TUTAJ ►►

Edukacja i zabawa

Multimedialne badanie struktury układu słonecznego, ekscytujące warsztaty kosmiczne oraz planetarium kopułowe to tylko niektóre z atrakcji, które pozwolą na rozwijanie wiedzy o wszechświecie w sposób atrakcyjny dla każdego. Nie przegapcie tej jedynie w swoim rodzaju okazji do nauki przez zabawę!

Zaplanuj swoją wizytę

Bilety są dostępne online oraz na miejscu, a dla każdego uczestnika przygotowany jest strój kosmonauty – idealny do zrobienia pamiątkowych zdjęć!

Nie zwlekajcie, kupujcie bilety już teraz i odkrywajcie tajemnice KosmoParku! Czekamy na Was w Gemini Park Bielsko-Biała podczas kosmicznej przygody!

Sprawdź lokalizację wystawy KosmoPark – KLIKNIJ ►►

powiadom znajomych