5-8.03

Kinowe emocje w prezencie z okazji Dnia Kobiet w Gemini Park Bielsko-Biała!

4 marca 2024 r.

Zbliżający się Dzień Kobiet to doskonała okazja, by sprawić radość sobie i swoim bliskim. W Gemini Park Bielsko-Biała, z okazji tego wyjątkowego dnia, przygotowaliśmy szczególną niespodziankę, która połączy radość obdarowywania z magią kina.

Bilety do Cinema City w prezencie!

Od wtorku, 5 marca, do piątku, 8 marca, zapraszamy w godz. 9:00-21:00 do zakupu Karty Podarunkowej Gemini Park. W prezencie czekają 2 bilety do Cinema City, które będą wspaniałym uzupełnieniem upominku dla wszystkich, którzy kochają filmy i wspólne chwile w kinie.

Jak wziąć udział w akcji? To proste!

Wystarczy tylko zakupić Kartę Podarunkową o wartości 200 zł, która będzie idealnym prezentem na Dzień Kobiet, pozwalającym na wybór wymarzonego upominku z szerokiej oferty Gemini Park. Kartomat znaleźć można na parterze, w sąsiedztwie Monnari i Costa Coffee.

Bilety do kina, które zostaną dodane do Karty, będą doskonałą okazją na spędzenie czasu z emocjonującym filmem, tym bardziej że można je wykorzystać aż do końca marca br.

Pamiętajcie, że liczba biletów jest ograniczona – otrzyma je pierwszych 180 osób, a każdego dnia akcji rozdamy aż 45 biletów!

Bilety do Cinema City czekają!

Zachęcamy do wielokrotnego uczestnictwa w wydarzeniu – za każdym razem, gdy zakupicie kartę, czekają na Was kolejne kinowe prezenty!

Zapraszamy do Gemini Park!

Niech zbliżający się Dzień Kobiet będzie wyjątkowy! Czekamy z niecierpliwością i gwarantujemy nie tylko udane zakupy, ale też kinowe emocje. Do zobaczenia!

Regulamin.

powiadom znajomych