21.10

Jesienny Pokaz Mody w Świetlikowie w Gemini Park

18 października 2023 r.

Wspólnie z Charytatywnym sklepem „Świetlikowo To i Owo”, mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie – Jesienny Pokaz Mody. Wydarzenie zaplanowane jest z myślą o tych, którzy chcą połączyć zakupy z dobroczynnością, a pokaz odbywa się w ramach niedawnego otwarcia sklepu, będącego inicjatywą Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

W sobotę, 21 października, w godz. 17:00-19:00, wybrane podczas castingu dziecięce modele i modelki zaprezentują stylizacje dostępne na co dzień w sklepie „Świetlikowo To i Owo„. Dzięki temu, goście będą mieli okazję zobaczyć, jak prezentują się ubrania na żywo, a także dokonać zakupu bezpośrednio podczas wydarzenia. Co więcej, każdy element garderoby pochodzi z darów, dzięki czemu ubrania zyskują drugie życie, podkreślając ekologiczny wymiar wydarzenia.

Ale to nie wszystko. Kupując w sklepie, wspiera się Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, pomagając tym samym nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. To wyjątkowe połączenie mody z misją sprawia, że zakupy w „Świetlikowo To i Owo” nabierają zupełnie nowego, głębszego wymiaru.

Serdecznie zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała, aby obejrzeć na żywo nie tylko trendy w dziecięcej modzie, ale przede wszystkim poczuć wspólnotę i misję.

Na Pokaz Mody zapraszamy w sobotę, 21 października, w godzinach 17:00 – 19:00. Do zobaczenia!

Zachęcamy również do zapisów do Facebookowego wydarzenia, w którym znaleźć można dodatkowe szczegóły ►►

powiadom znajomych