28.04-30.06

Interaktywna wystawa robotów w Gemini Park Bielsko-Biała

26 kwietnia 2023 r.

Roboty czekają na Ciebie! Od 28 kwietnia w Gemini Park Bielsko-Biała czeka na Was niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 czerwca. Na terenie 1000 mkw. zobaczyć będzie można najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

Bilety na wystawę RoboExpo dostępne są na stronie roboexpo.pl.

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 – gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super – technologiczny robot z Japonii zaskoczy płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfielustro zrobi pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczą swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje obraz technologiczny.

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii!

Czekamy na Ciebie! Zapraszamy codziennie, od 10:00 do 21:00, na 1. piętro, tuż obok home&you.

Wystawa jest biletowana. Szczegóły tutaj: roboexpo.pl

powiadom znajomych