25-26.11.22

Hot Black Weekend w Gemini Park!

Gemini Park uwielbia zaskakiwać swoich odwiedzających! Dlatego szykuje się gorąca końcówka listopada, a wszystko za sprawą święta rabatów, czyli Black Friday, który w Gemini potrwa przez 2 dni, a także przygotowanych atrakcji: gorących promocji, biletów do Cinema City oraz zabawy z nagrodą główną w postaci aż 10 000 zł na wakacje marzeń!

Zakupy, oprócz mega rabatów, umili gościom Gemini Park dwudniowa zabawa, w której nagradzana zostanie intuicja odwiedzających. A jest o co walczyć, ponieważ nagroda główna to aż 10 000 zł na wakacje marzeń od Biura Podróży ITAKA w Gemini Park. Na odwiedzających czeka również aż 600 biletów do Cinema City!

LISTA RABATÓW NA HOT BLACK WEEKEND >>

Zasady:

Aby odebrać bilet do Cinema City należy:

► w dniach 25-26.11.2022 r. okazać hostessie na stoisku promocyjnym paragon zakupowy. Kwota na dowodzie zakupu w wysokości min. 100 zł, uprawnia do odbioru 1 biletu

► kwota w wysokości min. 200 zł i wyższa, uprawnia do odbioru 2 biletów do wykorzystania na dowolny sens repertuarowy 2D w Cinema City Bielsko-Biała, od poniedziałku do niedzieli do dnia 31.03.2023 r.

Czeka aż 600 wejściówek do kina, a każdego z dni akcji, wydawanych będzie maksymalnie 300 biletów, aż do wyczerpania puli.

Aby wziąć udział w zabawie o 10 000 zł należy:

► w dniach 25-26.11.2022 r. zrobić zakupy za min. 100 zł (na jednym paragonie) i zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne na parterze, tuż przy Costa Coffee,

► oszacować poprawną wagę walizki podróżnej, wraz z zawartością,

► wspólnie z hostessą poprawianie wypełnić kupon konkursowy i wrzuć go do urny. 

Co ważne, uczestnik zabawy może odebrać nawet 5 kuponów konkursowych! Odbywa się to na zasadzie wielokrotności wymaganej kwoty 100 zł na jednym paragonie zakupowym. A więc:

► za zakupy za min. 100 zł – jeden kupon,

► za min. 200 zł – dwa kupony,

► min. 300 zł – trzy kupony,

► min. 400 zł – cztery kupony, a za kwotę

► min. 500 zł i wyższą – aż pięć kuponów konkursowych.

Na osobę, która będzie najbliżej poprawnej wagi walizki wraz z zawartością, czeka nagroda główna – aż 10 000 zł na wyjątkową podróż z Biurem Podróży ITAKA. 

Regulamin.pdf

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała i zachęcamy do wzięcia udziału w Black Weekend oraz śledzenia naszych social mediów i strony internetowej – pełną listę rabatów poznamy już niebawem!

LISTA RABATÓW NA HOT BLACK WEEKEND >>

powiadom znajomych