28-30.04

Giełda płyt winylowych i kompaktowych

25 kwietnia 2023 r.

Klasyczny rock, jazz, muzyka filmowa, pop, blues, heavy – jednym słowem wszystkie gatunki muzyczne! Wszystkich kolekcjonerów czarnych krążków, ale również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z gramofonem zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, która zagości w Gemini Park w dniach: 28-30 kwietnia 2023 r.

Giełda płyt będzie idealną okazją, aby poszperać w wyjątkowych płytach, a także naładować się magiczną muzyką. Ze swoimi kolekcjami pojawią się wystawcy z Małopolski i Śląska, którzy przygotują około 10 500 propozycji wydawniczych na płytach winylowych i CD.

Wśród nich znaleźć będzie można zarówno płyty nowe, jak i używane, a nawet wiele pierwszych wydań. Ponadto, odwiedzający będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o kultowych nośnikach muzycznych oraz nagraniach z kategorii: jazz, pop, blues, rock, hard i heavy, trash, muzyka progresywna, muzyka filmowa, polscy wykonawcy, muzyka elektroniczna i inne.

Płyty będzie można zakupić już od 10 zł. Odwiedzający będą mogli również wymienić się swoimi płytami z Wystawcami, a nawet uzyskać fachowe porady związane z dbałością i konserwacją płyt.

Zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, w dniach 28-30 kwietnia 2023 r., na poziomie 0. 

Zachęcamy również do odwiedzenia Facebook’owego wydarzenia >>

powiadom znajomych