Darmowe lody na zakończenie roku szkolnego!
Świętujcie z nami zakończenie roku szkolnego! Przygotowaliśmy słodką niespodziankę, która umili pierwszy dzień wakacji.
Już w piątek, 26 czerwca, zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała po darmową kulkę lodów! Czeka aż 400 kuponów!
Akcja rozpocznie się o godzinie 12:00. Wypatrujcie naszej hostessy w okolicach Parku w DECHE!, która będzie rozdawać kupony na darmową kulkę lodów od lodziarnio-kawiarnii Grycan.
Liczba kuponów jest ograniczona (400 szt.), decyduje kolejność zgłoszeń!
Do zobaczenia w Gemini Park Bielsko-Biała i udanego rozpoczęcia wakacji!