8.03

Bezpłatne badania na Dzień Kobiet w Gemini Park Bielsko-Biała!

7 marca 2023 r.

8 marca jest nie tylko dobrym powodem do świętowania, ale także okazją do zastanowienia się nad jedyną z najważniejszych rzeczy, które posiadamy – zdrowiem. Dlatego Gemini Park oraz Szpital Żywiec zachęcają wszystkie Panie, aby w Dzień Kobiet zatroszczyć się o swój organizm, wykonać bezpłatne badanie i sprawić sobie przy tym najlepszy z możliwych prezentów.

Podaruj sobie zdrowie – to hasło specjalnego wydarzenia, do udziału w którym Gemini Park i Szpital Żywiec zapraszają wszystkie kobiety, dla których przygotowano możliwość bezpłatnego skorzystania z jednego z czterech badań.

Wystarczy przyjść w środę, 8 marca do centrum handlowego i odebrać specjalny voucher z rąk wyjątkowych gości:

• od godz. 15:00 rozdawać je będą piłkarze TS Podbeskidzie,

• a od godz. 17:00 siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała.

Vouchery rozdawane będą do wyczerpania puli.

Dzięki kuponowi będzie można zrealizować całkowicie za darmo 1 wybrane badanie, spośród 4 możliwości:

• morfologia,

• hormon tarczycy (TSH),

• kreatynina,

• lipidogram (CHOL, HDL, TG).

Voucher należy zrealizować w ciągu kolejnych 14 dni, czyli od 8 do 22 marca 2023 roku, w Punkcie Pobrań na 1. piętrze Gemini Park (naprzeciwko home&you). W celu umówienia się na badanie należy zadzwonić pod numer: 885 038 112.

Warto również przypomnieć, że w Punkcie Pobrań w Gemini można także wykonać wszystkie badania laboratoryjne z oferty Szpitala Żywiec.

Regularne wykonywanie badań pomaga upewnić się, że nasz organizm jest w dobrej kondycji i nic mu nie dolega, dlatego serdecznie zapraszamy do Gemini Park i zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Skrócony Regulamin akcji.pdf

Zdjęcia: Zdjęcia: Jan Drabek, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

powiadom znajomych