geminiPark

Zobacz siatkarski Puchar Mistrzów Świata w Gemini

19-03-2019 12:39

W najbliższy czwartek, 21. marca w Gemini Park Bielsko-Biała wszyscy fani siatkówki będą mogli zobaczyć na własne oczy Puchar zdobyty przez siatkarzy reprezentacji Polski na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata we Włoszech! Trofeum za zwycięstwo w najważniejszych rozgrywkach, dostępne będzie w godz. 9:00-18:00 na parterze, w strefie eventowej.

W ubiegłym roku, podczas Mistrzostw Świata w siatkówce, na sportowych parkietach Bułgarii i Włoch zagrały najlepsze reprezentacje na świecie. Po ogromnych emocjach, które towarzyszyły kibicom podczas całego turnieju, polska reprezentacja awansowała do wielkiego finału, w którym spotkała się z zespołem Brazylii. Starcie drużyn, będące klasykiem ostatnich kilkunastu lat, zakończyło się zwycięstwem w trzech setach biało-czerwonych! Podobnie jak 4 lata wcześniej, Polska wywalczyła tytuł Mistrza Świata, a w wśród sześciu wyróżnionych zawodników turnieju, znalazło się aż 4 Polaków!

Oprócz złotych medali, w ręce najlepszej drużyny na świecie trafił Puchar, ten sam, który cztery lata wcześniej polscy siatkarze wywalczyli w Katowicach. Każdy fan siatkówki będzie miał okazję zobaczyć go z bliska na własne oczy, w czwartek w Gemini Park! Będzie to również niepowtarzalna okazja, żeby zrobić sobie zdjęcie z Trofeum. 

Czekamy na Was 21. marca w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała, w godz. 9:00-18:00, na parterze, w strefie eventowej. 

20190321_puchar_swiata_w_siatkowce_puchar