geminiPark

#Zblizamysie. Pokazy przedpremierowe świątecznej komedii „Listy do M.3” już 9 listopada w Cinema City

Ulubiona świąteczna komedia romantyczna Polaków wraca na ekrany kin. Już na początku listopada bohaterowie „Listów do M.” i „Listów do M.2” po raz kolejny rozbawią widzów do łez i dostarczą im chwil pełnych wzruszeń. Oprócz wspaniałego humoru pokażą, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Premiera hitu 10 listopada, jednak Cinema City zaprasza już w czwartek 9 listopada na pokazy przedpremierowe, by jeszcze szybciej poczuć magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Bilety dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/listy-do-m-3

Film „Listy do M.3” to kontynuacja historii kilku osób, których losy splatają się podczas jednego magicznego dnia, wigilii Bożego Narodzenia. 24 grudnia przeżywają wyjątkowe chwile, pełne wzruszenia, ale i humoru, które pozwalają im przekonać się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że niezwykły świąteczny czas jest pełen niespodzianek. 

Twórcy filmu w zabawny i lekki sposób postanowili podkreślić jak ważne jest codzienne bycie blisko z najważniejszymi dla nas osobami. Hasło #zbliżamysię ma nam przypomnieć, by pamiętać o innych nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień. 

Listy do M.3” to trzecia już część cyklu komedii pełnej gwiazd w świątecznym klimacie. W wysokobudżetowej realizacji filmowej, uświetnionej przebojową muzyką, występują m.in. znani z poprzednich części: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli niegrzecznego Mikołaja Mela. Do obsady dołączyły też nowe gwiazdy: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Andrzej Grabowski czy Grażyna Szapołowska

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak: „Lejdis” i „Testosteron”. Scenariusz napisali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Za zdjęcia odpowiada Marian Prokop. 

Pokazy przedpremierowe „Listów do M.3” odbędą się w czwartek 9 listopada, a premiera 10 listopada. 

Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited 

 

Zdjęcia
20171107_cinema_city_listy_do_m_plakat