geminiPark

Zbadaj wzrok z Vision Express!

17-07-2019 12:00

Czy pamiętasz ile czasu upłynęło od ostatniego badania wzroku? Warto o niego zadbać w odpowiedni sposób, ponieważ jest to jeden z naszych podstawowych zmysłów. Stąd też tak ważne jest wykonywanie regularnych konsultacji, na które zaprasza salon Vision Express w Gemini Park Bielsko-Biała. Bezpłatne komputerowe badania ostrości wzroku odbędą się w najbliższy piątek oraz wtorek.

Wzrok narażony jest na obciążenie każdego dnia, przez co ostrość widzenia stopniowo ulega zmianie. Dzięki bezpłatnym komputerowym badaniom organizowanym przez salon Vision Express, będzie można dowiedzieć się w jakim stanie są nasze oczy. Specjaliści nie tylko sprawdzą ich kondycję, ale również udzielą kilku wskazówek jak o nie dbać na co dzień. 

Komputerowe badania będą wykonywane:

w piątek 19. lipca w godz. 11:00-19:00,

- oraz we wtorek 23. lipca w godz. 11:00-19:00.

Stoisko znaleźć można na parterze, w okolicach kwiaciarni. Jeśli korzystający z badań będą chcieli ustalić wadę wzroku oraz uzyskać szczegółowe informacje, będzie można od razu umówić się na wizytę w salonie Vision Express.  

Gemini Park oraz salon Vision Express, w którym znaleźć można duży wybór najbardziej znanych marek okularów wraz z akcesoriami, zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnych badaniach!