geminiPark

Zapraszamy na Puchar Reksia!

30-01-2020 15:48

Zapraszamy już 2. lutego na największe zawody narciarskie dla dzieci w Polsce, czyli Puchar Reksia, którego 9. edycja odbędzie się tym razem na stoku Siglany w Wiśle. W przeddzień wydarzenia, w Gemini Park czeka na wszystkich strefa zabaw! Do zobaczenia!

Już po raz 9 najmłodsi miłośnicy białego szaleństwa zmierzą się w ramach Pucharu Reksia na dwóch slalomach - krótszym dla początkujących oraz dłuższym dla bardziej zaawansowanych. Każdy z uczestników, bez względu na miejsce, które zajmie w zawodach, otrzyma pakiet startowy, a w nim medal, numer startowy, torbę ekologiczną z wizerunkiem Reksia oraz upominki.

W przeddzień zawodów, Gemini Park przygotowało dodatkowe atrakcje! W sobotę, w godz. 16:00-19:00 zapraszamy do wyjątkowej strefy zabaw, w której będzie można odebrać numery startowe oraz naklejki kibiców Reksiaków.

Ponadto, będzie można również spotkać się z Reksiem, kolorować jego pocztówki, nie zabraknie również zabaw i animacje dla dzieci, dla których dodatkowo przygotowano strefę klocków

Zapraszamy do Gemini Park oraz życzymy świetnych wyników sportowych na stoku!

 

Ze względu na warunki pogodowe, które uniemożliwiają przeprowadzenie zawodów narciarskich na Stoku Dębowiec, 9. Puchar Reksia w dniu 2. lutego zostanie przeprowadzony na Stoku Siglany w Wiśle. Program zawodów pozostaje bez zmian.