geminiPark

Wystawa bajkowych wehikułów w Gemini Park

21-10-2020 11:49

Podróż karocą Kopciuszka, rejs w paszczy ogromnego wieloryba z Pinokia czy zdjęcie na latającym dywanie Alladyna – co Wy na to?! To tylko niektóre z magicznych bajkowych środków podróży, których modele wyeksponowane zostaną w Gemini Park Bielsko-Biała. Na wyjątkową wystawę zapraszamy w dniach od 24 października do 17 listopada 2020. 

 

UWAGA! Wystawa została przeniesiona na inny termin. O nowej dacie będziemy informować na stronie internetowej oraz profilu na Facebook'u.  

 

W magiczną podróż zapraszamy wspólnie z całą rodziną! „Bajkowe środki podróży” przeniosą wszystkich na wyprawę za siedem gór i siedem lasów i tym samym pozwolą wcielić się w bajkową postać. Modele mają wymiary sięgające nawet 9 metrów długości, a każdy z nich jest przystosowany do dziecięcych harców oraz jest interaktywnym i kolorowym dziełem sztuki. 

Dzieci będą miały w czym wybierać! W ramach ekspozycji zobaczymy 7 bajkowych wysp:

- piękną karocę Kopciuszka,

- legendarną wielką fasolę z placem zabaw na którą wspinał się Jaś Fasola,

- łódkę z liścia z bajki „Calineczka”,

- króliczą norę i krzywe zwierciadła znane z „Alicji w krainie czarów",

- czy też „pojazd marzeń” – latający dywan z „Baśni 1001 i jednej nocy”.

- A na tych, którzy będą chcieli wyruszyć na wyprawę w Gemini dziarskim krokiem, czekać będą nawet siedmiomilowe buty!

- Równie emocjonujący będzie rejs w paszczy potężnego wieloryba, gdzie kiedyś mieszkali Pinokio oraz Gepetto.

Pojazdy zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły oraz dokładnie oddają wszystkie detale i barwy. Twarze dzieci, ale również dorosłych, na pewno uśmiechną się szeroko na widok tych środków transportu, zwłaszcza że będzie można na nie wejść i przede wszystkim zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Na wspólną wyprawę w dniach 24 października - 17 listopada, Gemini Park zaprasza całe rodziny! Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystawa dostępna jest codziennie w dni handlowe, w godzinach otwarcia centrum handlowego.