geminiPark

Wystawa bajkowych środków podróży w Gemini

19-08-2021 12:25

Podróż karocą Kopciuszka, rejs w paszczy ogromnego wieloryba z Pinokia czy zdjęcie na latającym dywanie Alladyna – co Wy na to?! To tylko niektóre z magicznych bajkowych środków podróży, których niesamowite i interaktywne modele wyglądające jak dzieła sztuki, wyeksponowane zostaną w Gemini Park Bielsko-Biała. Na wyjątkową wystawę zapraszamy od 28 sierpnia!

W magiczną podróż zapraszamy wspólnie z całą rodziną! „Bajkowe środki podróży” przeniosą wszystkich na wyprawę za siedem gór i siedem lasów i tym samym pozwolą wcielić się w bajkową postać. Modele mierzą nawet 9 metrów długości, a każdy z nich jest przystosowany do dziecięcych harców i jest interaktywnym oraz kolorowym dziełem sztuki.

Dzieci będą miały w czym wybierać! W ramach ekspozycji zobaczymy 7 bajkowych wysp, w tym:

► piękną karocę Kopciuszka,

► legendarną wielką fasolę z placem zabaw na którą wspinał się Jaś Fasola,

łódkę z liścia z bajki „Calineczka”,

króliczą norę i krzywe zwierciadła znane z „Alicji w krainie czarów",

► czy też „pojazd marzeń” – latający dywan z „Baśni 1001 i jednej nocy”.

► A na tych, którzy będą chcieli wyruszyć na wyprawę w Gemini dziarskim krokiem, czekać będą nawet siedmiomilowe buty!

► Równie emocjonujący będzie rejs w paszczy potężnego wieloryba, gdzie kiedyś mieszkali Pinokio oraz Gepetto.

Pojazdy zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły oraz dokładnie oddają wszystkie detale i barwy. Twarze dzieci, ale również dorosłych, na pewno uśmiechną się szeroko na widok tych środków transportu, zwłaszcza że będzie można na nie wejść i przede wszystkim zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Na wspólną wyprawę w dniach 28 sierpnia – 22 września 2021 r., Gemini Park zaprasza całe rodziny! Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wystawa dostępna jest codziennie w dni handlowe, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Organizator wystawy zadba o bezpieczeństwo odwiedzających i w zgodzie z obowiązującymi zaleceniami wprowadzone zostaną procedury związane z dezynfekcją oraz ochroną zdrowia odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.