geminiPark

Wyrusz w podróż do krainy smoków z Cinema City

Cinema City zaprasza najmłodszych na największą przygodę tego lata, podczas której wraz z Czkawką i jego smoczym towarzyszem będą eksplorować średniowieczną krainę. 

Już 14, 15 i 19 czerwca we wszystkich kinach sieci, mali fani animacji będą mogli przedpremierowo zobaczyć film Jak Wytresować Smoka 2! Produkcja Jak Wytresować Smoka 2 zachwyci najmłodszych widzów rewelacyjnymi efektami specjalnymi oraz nietuzinkowym humorem, który dodatkowo potęgują gwiazdy polskiego dubbingu. W drugiej części na bohaterów studia DreamWorks czeka mnóstwo, zupełnie nowych wyzwań. Wybierz się w podróż do świata smoków i ich przyjaciół wraz ze swoją pociechą podczas przedpremierowych pokazów 14, 15 i 19 czerwca w Cinema City! 

Smocza opowieść

W Jak Wytresować Smoka 2 młodzi wojownicy odkryją kolejne smocze tajemnice i przeżyją moc przygód. Na ich drodze pojawi się niespodziewanie mama Czkawki, która – po zaginięciu – cały czas szkoliła swoje umiejętności w panowaniu nad smokami. Niestety rodzinna sielanka nie może trwać zbyt długo. Przerwie ją potężny tyran, uzbrojony w armię krwiożerczych bestii.

Przedpremierowe pokazy filmu Jak Wytresować Smoka 2 odbędą się we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 3D i 2D już 14, 15 i 19 czerwca. Regularne pokazy filmu od 20 czerwca.