geminiPark

Wygraj wycieczkę do Londynu śladami misia Paddingtona!

W Cinema City prawdziwego Mikołaja zobaczysz nie tylko na dużym ekranie! Z okazji zbliżających się świąt na najmłodszych widzów czekają nie lada niespodzianki! Na spotkanie z ulubionymi dziecięcymi bohaterami filmowymi m.in. misiem Paddingtonem, Muminkami i Barbie zapraszamy już w ten weekend 8-10 grudnia. Po pełnych radości seansach dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursie i wygrać weekend w Londynie śladami misia Paddingtona oraz wiele innych nagród. Więcej informacji na www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki. 

W Cinema City najmłodsi widzowie spędzą niezapomniane chwile i będą mogły obejrzeć przedpremierowo fantastyczne filmy: 

„Paddington 2” o ich ulubionym misiu o twarzy twardziela i wielkim sercu, 

„Magiczna zima Muminków” o tym, jak Muminki przeżywają swoją wyjątkową - bo pierwszą - zimę oraz 

„Mikołaj i spółka” - pełną magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręconą komedię familijną, którą wyreżyserował autor hitu: „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.

Ponadto dzieci będą mogły wybrać się także na inne filmy, które mamy w repertuarze dla najmłodszych: „Coco”, „Pierwsza Gwiazdka”, „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy”, „Kumple z dżungli” i „Mikołaj w każdym z nas”.

Co najważniejsze startuje „paddingtonowy” konkurs, w którym główną nagrodą jest weekend w Londynie i wędrówka śladami pogodnego misia, którego ludzie znaleźli niegdyś na londyńskim dworcu. Do wygrania są także tablety, smartwatche i płyty DVD z filmem „Paddington”. Wystarczy stworzyć dowolną techniką portret Paddingtona, sfotografować go i przesłać, klikając na stronę www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki. Konkurs potrwa do końca grudnia. 

Bilety na bajkowy repertuar są dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema-city.pl. Pokazy filmowe odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w całej Polsce. 

Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited 

 

Zdjęcia
cinema_city_20171207_plakat