geminiPark

Wygraj SUPERmieszkanie w loterii Gemini

14-11-2018 19:19

Marzysz o nowym, własnym mieszkaniu? W Gemini Park ruszyła wielka loteria, w której wygrać można m.in. wycieczkę o wartości 5000 zł od Biura Podróży ITAKA, telewizor 55'' od RTV Euro AGD, szereg nagród dodatkowych oraz wyjątkowe mieszkanie o wartości 130 000 zł!

Za ile można zdobyć mieszkanie? Wystarczy 50 zł, bo taka wartość zakupów uprawnia do udziału w loterii. Następnie należy odebrać kupon loteryjny od hostessy w jednym z punktów obsługi loterii, które znajdują się w dwóch miejsach: na linii kas hipermarketu bi1 w okolicach sklepu: Verona i biura podróży TUI oraz w strefie eventowej na paterze, pomiędzy sklepami Monnari i Komputronik.

Po otrzymaniu kuponu, należy sprawdzić czy pod zdrapką nie kryje się jedna z nagród natychmiastowych: czeka aż 500 pizz od Pizza Hut oraz 2000 cheesburgerów od McDonald's. Wypełniony kupon należy wrzucić do urny, a paragony zakupowe koniecznie zachować.

Najatrakcyjniejszą z nagród jest nowe mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu Siewna, o wartości 130 000 zł. Oprócz kluczy do upragnionego mieszkania, na biorących udział w zabawie czeka voucher na wycieczkę o wartości 5 000 zł ufundowany przez biuro podróży ITAKA, a także 55'' telewizor Philips 4K UHD, który ufundował RTV Euro AGD.  

loteria_mieszkaniowa_20181001_sponsorzy

Każdy paragon będzie mógł powalczyć o najcenniejsze nagrody. Jeśli zarejestrujemy kilka z nich, zwiększamy swoje szanse na wygraną. Dowody zakupu muszą jednak spełniać wymogi Regulaminu, z którym zapoznać się można klikając TUTAJ >> 

W zabawie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Losowanie nagrody głównej - mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Siewna - odbędzie się ostatniego dnia zabawy, czyli 25. listopada 2018 r. o godz. 17:00Obecność na losowaniu jest konieczna, aby odebrać wygraną.

Z loterii wyłączone są: produkty i usługi kantoru oraz banku, napoje alkoholowe, produkty tytoniowe, e-papierosy, leki, karty podarunkowe, doładowania telefonów, transakcje zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcje dokonane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłaty raty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłaty i wypłaty bankomatowe.

Zachęcamy do udziału w zabawie!

Załącznik do Regulaminu.pdf