geminiPark

Wólczanka

Wólczanka

Koszule z charakterem

Wólczanka szyje koszule od pokoleń. Lata doświadczeń uczyniły tę markę ekspertem w swojej dziedzinie oraz liderem na polskim rynku.

Tajemnica sukcesu marki jest prosta. Od zawsze stawiamy na najwyższą jakość tkanin i dodatków oraz perfekcję wykonania. W swoich kolekcjach posiadamy zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy.

Najbardziej wymagającym klientom Wólczanka poleca linię Lambert. Lambert to koszule uszyte z najwyższej jakosci tkanin, zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa.

Znajdziemy tu modele klasyczne, idealne dla kobiet i mężczyzn zobowiązanych do formalnego dress code. Nasze eleganckie i ponadczasowe w formie koszule są dostępne w wielu kolorach i deseniach, zgodnych z aktualnymi światowymi tendencjami w modzie.

Kobiety i mężczyźni, którzy lubią bawić się modą znajdą w marce Lambert również wzory idealne na spotkania pozabiznesowe, jak i spotkania z przyjaciółmi.

Lambert to też najwyższej jakości dodatki dla mężczyzn: jedwabne krawaty i muchy, eleganckie spinki do mankietów. Wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom różnych typów mężczyzn ceniących elegancję i doskonałą jakość.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Telefon

508 861 877

Strona www

www.wolczanka.pl