geminiPark

Świętujemy 6. urodziny Parku W DECHE

21-07-2022 13:19

Podczas tego weekendu świętujemy 6. urodziny Parku W DECHE! Z tej okazji, w dniach 22-24 lipca zapraszamy na wiele wydarzeń i mnóstwo świetnej zabawy!

Park W DECHE to przede wszystkim świetna zabawa na świeżym powietrzu. Jest to miejsce, gdzie wszyscy mogą nie tylko dobrze spędzić czas, ale także sprawdzić swoje siły i zmierzyć się z przeszkodami, dającymi bezpieczną dawkę adrenaliny. 

Z okazji urodzin, podczas każdego z 3 dni, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia:

► W piątek (22.07) zapraszamy do Parku Linowego Nocą. Startujemy o godz. 21:00. Pamiętajcie, że akrobacje na wysokościach, to gratka zarówno dla dużych, jak i małych, więc zabierajcie czołówki i do zobaczenia na trasie! 

► W sobotę (23.07) zapraszamy na animacje dla dzieci, malowanie buzi i bitwę na balony. Będzie to dzień pełen wrażeń, więc wieczorem przyda się odrobina relaksu. Dlatego o 21:30 zapraszamy na Kino Plenerowe pod Gemini Park, w ramach którego obejrzymy familijną animację: „Madagaskar”, 

► W niedzielę (24.07), oprócz gier i zabaw, zapraszamy w godz. 15:00-19:00 na grill&chill, czyli Wielkie Rodzinne Grillowanie! Zabierajcie ze sobą rodzinę i znajomych, ponieważ nic tak nie rozpala smaków jak grill i aż 500 darmowych porcji kiełbasek

Wpadajcie świętować razem z nami! Do zobaczenia w Parku W DECHE!

 


Wydarzenia odbywające się podczas weekendu mogą być uzależnione od pogody. Dla pewności zachęcamy do sprawdzania, czy nic nie uległo zmianie. Informacje podawane są na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Bielsko-Biała lub facebook'owym profilu.


 

Szczegóły znajdziecie również w facebook'owym wydarzeniu >>