geminiPark

Trenuj z Gemini i Bielską Dychą!

25-08-2018 13:25

Biegacze mawiają, że nie istnieje coś takiego jak "niepotrzebny trening". Dlatego Gemini Park, wspólnie z Imperium Sportu – organizatorem wrześniowej Bielskiej Dychy – zaprasza na otwarte, bezpłatne treningi, które pomogą sprawdzić wytrzymałość i formę, a także przygotują do wymagającego biegu! 

Setki Bielszczan i mieszkańców regionu pobiegnie już 30. września w biegu „Bielska Dycha”. Ten wyjątkowy projekt sportowy łączy w sobie cele sportowe, a także charytatywne, ponieważ dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla potrzebujących dzieci.

Aby przygotowania były efektywne, wszystkich, nie tylko tych biorących udział w biegu, zachęcamy do udziału w nieodpłatnych treningach, które odbywać się będą w każdą środę, o godz. 18:00. Zbiórka przy wejściu do Gemini Park, od ul. Bora-Komorowskiego (przy wieży).

Na obecnych czekają zarówno treningi typowo biegowe po Bielsku-Białej, jak i przygotowania siłowe, dostosowane do treningu biegacza. 

Zajęcia prowadzą doświadczeni biegacze i trenerzy z Imperium Sportu – organizatora biegu Bielska Dyszka. Udział w treningach jest całkowicie bezpłatny. Zapisy nie są prowadzone – wystarczy tylko się zjawić! 

Na przygotowania zapraszamy również do Fitnessu BeFit! Każda zapisana do biegu osoba, może skorzystać ze zniżek. Niższe ceny obowiazują na jednorazowe wejście do fitnessu, które wynosi 10 zł, a także na karnet, który uczestnicy Bielskiej Dychy mogą kupić za 69 zł.

Zachęcamy do udziału, a także do dołączania do facebook’owego wydarzenia, gdzie znaleźć można również aktualne informacje: www.fb.com/events/623577934683298

Zdjęcia
imperium_sportu_gemini_trenuje_01
imperium_sportu_gemini_trenuje_03
imperium_sportu_gemini_trenuje_05
imperium_sportu_gemini_trenuje_02
imperium_sportu_gemini_trenuje_04