geminiPark

Tego lata „Wygrywa każdy kinoman!”. Startuje wielka loteria Cinema City z ponad pół milionem nagród

Już po raz siódmy Cinema City zaprasza wszystkich fanów przeżywania filmowych emocji na wielkim ekranie do wzięcia udziału w letniej loterii, w której do wygrania jest ponad pół miliona nagród. W tym roku Cinema City promuje loterię pod hasłem „U nas wygrywa każdy kinoman!”, tak więc każdy kto w okresie trwania loterii, tj. od 22 czerwca do 31 lipca zakupi bilet na dowolny seans, otrzyma specjalny kod loteryjny i po zarejestrowaniu go na dedykowanej stronie konkursowej: www.wygrywakazdykinoman.pl, zgarnie nagrodę! Czy będzie to nowa Skoda Karoq, vouchery do Parku Wodnego Suntago, hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 3, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited, a może któraś z kinowych nagród, jak: darmowe bilety, czy przekąski barowe? O tym każdy kinoman musi przekonać się sam. Cinema City wie jedno, to jedyna taka loteria kinowa, w której każdy bilet daje gwarancję zwycięstwa! 

 

Jaka nagroda kryje się pod kodem z Twojego biletu? Wybierz się do Cinema City na seans i daj się zaskoczyć! A w te wakacje będzie co oglądać! Na wielkim ekranie czekają kontynuacje uwielbianych hitów: Jurassic World: Dominion oraz Minionki: Wejście Gru, coś dla fanów uniwersum Marvela: Thor: Miłość i Grom, niesamowite animacje: Buzz Astral, czy DC Liga: Super Pets, mrożące krew w żyłach horrory: Czarny Telefon, czy NIE!, muzyczna biografia Króla Rock’n’rolla Elvis, a także coś dla wielbicieli romansów Na chwilę, na zawsze, filmów akcji Bullet Train i dobrego humoru: A oni dalej grzeszą, dobry Boże! 

 

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?

 

Kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i wygrywaj! Tak, to takie proste! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. Cinema City w ten sposób chce obdarować wyjątkowymi nagrodami jak najwięcej kinomanów! 

 

Tego lata najlepsza rozrywka czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „U nas wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl

 

Organizatorem loterii jest SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. 

Zdjęcia
20220622_cinema_city_grafika_01
20220622_cinema_city_grafika_02
20220622_cinema_city_grafika_03