geminiPark

Teatr Św. Mikołaja w Gemini Park Bielsko-Biała!

01-12-2021 10:55

Już w dniach 4-6 grudnia 2021 r., prosto z zaśnieżonej Laponii, wraz ze swoimi pomocnikami do Gemini Park Bielsko-Biała zawita Święty Mikołaj. Oprócz upominków, przywiezie same niespodzianki: świąteczne spektakle, czarodziejskie pokazy, konkursy dla dzieci, zabawy z elfami i wspólne zdjęcia! 

Niespotykane elfy, nadprzyrodzone siły, cudowne zdarzenia i zjawiska, będą na wyciągnięcie ręki małych odwiedzających Gemini Park oraz ich rodziców, już podczas najbliższego weekendu! W sobotę i niedzielę, w godz. 13:00-19:00 przeniesiemy się do zaczarowanej krainy fantazji, a wszystko to za sprawą:

► wspaniałych spektakli,

pokazów iluzjonisty,

czytanie bajek (w sobotę i niedzielę),

► oraz zabaw i konkursów dla dzieci.

► W tych dniach nie zabraknie również spotkania z postacią najbardziej lubianą przez dzieci, czyli ze Świętym Mikołajem!

Bajkowych postaci, spektakli, magicznych sztuczek i spotkania z gościem z Laponii nie zabraknie również w poniedziałek, 6 grudnia. Dodatkowo, każdy kto odwiedzi tego dnia Gemini Park w godz. 11:00-20:00, będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na pięknych saniach i od razu zabrać je ze sobą do domu – taka fotografa będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania

Co ważne, Święty Mikołaj chętnie wręczy prezenty przygotowane przez rodziców, dlatego wystarczy tylko przynieść paczkę i przekazać ją elfom.

Pełną zabawnych momentów bajkę dla dzieci, pt. „Co robi Mikołaj od rana do nocy”, obejrzeć będzie można:

► w sobotę podczas dwóch spektaklów, o godz. 16:00 i 18:00w niedzielę o godz. 16:00poniedziałek o godz. 18:00

Przypominamy również, aby podczas odwiedzin Gemini Park przestrzegać obowiązujących zasad, zasłaniać usta i nos maseczką  i zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. 

Do zobaczenia w Gemini Park Bielsko-Biała, w dniach 4-6 grudnia! Zapraszamy.