geminiPark

Świętujemy razem Dzień Niepodległości!

08-11-2021 09:00

11 listopada obchodzić będziemy jedno z najważniejszych uroczystości państwowych – 103. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Świętowanie odbędzie się również w Gemini Park Bielsko-Biała, a rozpocznie się już od poniedziałku, 8 listopada.

Narodowe Święto Niepodległości można obchodzić na wiele sposobów. Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków, dlatego ważne jest, by kultywować tę tradycję, ale także przekazywać ją młodszym pokoleniom.

W tym roku, wspólnie z Urzędem Miasta Bielska-Białej zapraszamy do Gemini Park, gdzie w dniach 8-10 listopada, na odwiedzających czekają specjalne wydarzenia. Na terenie strefy eventowej obejrzeć można wystawę pojazdów i umundurowania, a dla dzieci przygotowano gry, zabawy i animacje

Z kolei 11 listopada, od godz. 14:00 na placu przed Gemini Park, od strony ul. Bora-Komorowskiego, na wszystkich zgromadzonych czekać będzie poczęstunek darmową, wojskową grochówką oraz wspólne świętowanie. Nieodzownie ze świętowaniem odzyskania niepodległości związane są symbole narodowe, dlatego też wszędzie powiewać będą biało-czerwone flagi. 

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!