geminiPark

SuperWioska Świętego Mikołaja

03-12-2018 08:52

To będzie jedyne takie miejsce w Bielsku-Białej, w którym najmłodsi będą mogli spędzić czas ze Świętym z Laponii, a także wspólnie bawić się wraz z jego pomocnikami. Na dzień pełen świątecznych wydarzeń w Gemini Park zapraszamy w czwartek, 6. grudnia.

Święty Mikołaj poinformował, że w SuperWiosce urzędować będzie w godz. 12:00-19:00. Wspominał również, że z niecierpliwością czeka na spotkania z dziećmi, podczas których dobry humor nie opuści nikogo nawet na chwilę! 

Jak co roku w Gemini Park, będzie można porozmawiać z Mikołajem, a także zrobić sobie wspólne, rodzinne zdjęcie, które będzie gotowe do odbioru tuż po wykonaniu. Na życzenie rodziców, Mikołaj będzie wręczać dzieciom prezenty. Wystarczy tylko przekazać je pomocnicy Św. Mikołaja. 

Pomocnicy mieszkający w Wiosce Św. Mikołaja zaproszą wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych i w rytm świątecznych utworów będą towarzyszyć im w tworzeniu świątecznych dekoracji. W SuperFabryce czas upłynie pracowicie – najmłodsi będą mogli dekorować pierniczki oraz idealne na choinkę ozdoby świąteczne - bombki, choinki, Mikołaje oraz gwiazdki. Stworzą również ozdoby świąteczne z gliny, kartki świąteczne oraz maski Świętego Mikołaja.

W Wiosce czekać będą również bajkowe postacie, animacje, gry i zabawy dla dzieci oraz malowanie buziek

Do zobaczenia w SuperWiosce Świętego Mikołaja w Gemini Park Bielsko-Biała już 6. grudnia!

20181206_mikolajki_plakat