geminiPark

Super Kraina Św. Mikołaja i 450 long pizz na 6.12

02-12-2019 10:10

Doszyły do Was słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i w piątek 6. grudnia zamieszka w Gemini Park? To nie żadne plotki, dlatego koniecznie odwiedźcie nas w tym dniu! Oprócz Mikołaja i jego krainy, elfów oraz fabryki ozdób świątecznych, czeka również niespodzianka: aż 450 darmowych long pizz od Pizza Hut!

Co roku w Gemini Park gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. W najbliższy piątek, w godz. 11:00-19:00 na odwiedzających czeka Super Kraina, w której będzie można ozdabiać bombki na choinkę, tworzyć ozdoby świąteczne z masy solnej, a także zbudować wioskę elfów. Dzieciaki będą również tworzyć najwyższą wieżę z prezentów!

Gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych uczynkach, a także zrobi sobie wspólne zdjęcie w fotobudce, które będzie można od razu odebrać. Ponadto, co godzinę przeprowadzony zostanie konkurs z nagrodami za najlepsze zdjęcie z Mikołajem, a zabawy uzupełnią animacje, konkursy dla dzieci, wspólne tańce, śpiewy i zagadki.

Co ważne, Święty Mikołaj chętnie wręczy prezenty przygotowane przez rodziców, dlatego wystarczy tylko przynieść paczkę i przekazać ją elfom.

Spotkanie z Mikołajem będzie również idealną okazją dla wszystkich lubiących pysznie zjeść, dlatego tego dnia obowiązkowo trzeba odwiedzić Pizzę Hut, która od godz. 11:00 rozda całkowicie za darmo aż 450 long pizz! Wystarczy tylko przyjść, a przy okazji pamiętać o refleksie - kto pierwszy, ten lepszy.

Zapraszamy w piątek 6. grudnia do Gemini Park Bielsko-Biała!