geminiPark

Super Centrum Nauki i 500 pizz na Dzień Dziecka

28-05-2019 10:29

Każdy dzień jest dobry na spędzanie czasu ze swoim dzieckiem. Dzień Dziecka jest jednak wyjątkowy! Dlatego 1. czerwca Gemini Park zaprasza na SuperNaukowe atrakcje! Przygotowane eksperymenty porwą najmłodszych zabawą i nauką. Czeka na nich: 20 interaktywnych urządzeń, warsztaty, konkursy i zabawy! Dodatkowo, specjalnie na ten dzień, Pizza Hut przygotowała aż 500 darmowych pizz! 

Warto pamiętać podczas planowania idealnych atrakcji dla dzieci, że ich święto może być pretekstem do świetnej zabawy poprzez naukę! A już 1. czerwca, w Gemini Park na najmłodszych gości czekać będą dwie strefy, które wprowadzą je w niezwykły świat nauki: Podwodny Świat – Morskie Opowieści, a także Park Nauki

Podczas warsztatów mali goście wykonają szereg kolorowych i magicznych eksperymentów oraz wezmą udział w spektakularnych doświadczeniach, które wprowadzą je w niezwykły świat nauki.

Wśród atrakcji czekają m.in.:

- wielka plenerowa gra w statki,

- łowienie i rozpoznawanie rybek,

- puzzle „Podwodny świat”,

- nauka wiązania węzłów żeglarskich,

- ciekawostki fizyczne, złudzenie optyczne, lewitująca piłka czy pisanie lustrzane,

- Każdy z uczestników otrzyma również dyplom! 

20190601_500_pizz_1180x282

Tego dnia obowiązkowo trzeba również odwiedzić Pizzę Hut, która od godz. 11:00 rozda całkowicie za darmo aż 500 pizz! Wystarczy tylko przyjść, a przy okazji pamiętać o refleksie - kto pierwszy, ten lepszy.

Gemini Park zadba także o miłośników gier - będzie można zagrać w gry wideo na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Na najmłodszych czekać będzie również malowanie buziek i warsztaty plastyczne

Zapraszamy 1. czerwca do Gemini Park Bielsko-Biała! Będzie dużo zabawy i nauki, dlatego spędźcie ten dzień z przyjemnym i wartościowym akcentem.

Czekamy na Was w godz. 11:00-18:00