geminiPark

SUPER być kobietą w Gemini Park!

02-03-2020 13:15

SUPER fryzura, SUPER makijaż, SUPER manicure, SUPER styl, SUPER czas! Kobietom należy się wszystko SUPER! I to wszystko otrzymają w Gemini Park zupełnie za darmo! W dniach 6-7 marca, w godzinach 11:00-19:00, zapraszamy do naszej specjalnej strefy, w której każda kobieta podkreśli swoje piękno dzięki salonom beauty w Gemini i pozna kolekcje topowych marek dostępnych w centrum handlowym!

W programie wydarzenia m.in. bezpłatne porady wizażystek i makijaże typu flash, analiza skóry twarzy i porady z zakresu pielęgnacji, zabiegi na dłonie i manicure, modne upięcia włosów, komputerowe badanie wzroku, porady w zakresie doboru okularów, strefa inspiracji topowych marek, a także porady stylistki, która podpowie, jakie fasony i kolory najlepiej pasują do Twojej sylwetki!

Podczas eventu w Strefie Beauty każda z Pań będzie mogła skorzystać z bezpłatnych:

- makijaży typu flash i porad wizażystek,

- analizy skóry twarzy i porad z zakresu jej pielęgnacji,

- maseczek z alg na dłonie i manicure,

Ponadto w programie są modne upięcia włosów, testowanie najlepszych kosmetyków, komputerowe badanie wzroku i porady w zakresie doboru okularów przeciwsłonecznych

W Strefie Fashion natomiast czekają na Panie modowe inspiracje topowych marek Gemini Park, a także porady doświadczonej stylistki, która podpowie, jakie fasony i kolory najlepiej pasują do danej sylwetki.  

Dodatkowo na wszystkie Panie czekają SUPER RABATY do naszych sklepów!

To wszystko i jeszcze więcej tylko w Gemini Park, dlatego świętuj z nami Dzień Kobiet, skorzystaj z bogatej, bezpłatnej oferty i poczuj się piękna!

Partnerami wydarzenia są: Inglot, Kontigo, Me&B, Semilac, Yves Rocher, Vision Express, Inter Optyk, Triumph, Quiosque, Wittchen oraz Gatta

 

Kliknij TUTAJ, aby obejrzeć specjalne rabaty na Dzień Kobiet >>