geminiPark

Start Parku W DECHE już 6 czerwca!

06-06-2020 19:11

Tegoroczny sezon z najlepszą rodzinną rozrywką rozpoczęły zlakolizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Gemini Park Bielsko-Biała: Park W DECHE oraz Park Linowy W DECHE. Wszystkich odwiedzających zapraszamy na najlepszą zabawę od 6 czerwca!

Zdajemy sobie sprawę, że tęsknota za najlepszą zabawą była dla dzieci naprawdę trudna. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy, a maluchy już od soboty 6 czerwca mogą nareszcie wyszaleć się w Parkach W DECHE!

Gwarantujące niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym Parki W DECHE, dokładnie przygotowały się na powrót swoich młodych odwiedzających. Dodatkowo, czekają również nowości, w postaci np. wielkiej poduchy do skakania.

Parki W DECHE zostały przygotowane wg nowych norm. Obecne na ich terenie środki bezpieczeństwa zagwarantują, że pobyt będzie nie tylko komfortowy i pełen ciekawych atrakcji, ale też co najważniejsze — całkowicie bezpieczny.

Parki w czerwcu będą czynne w godz. 10:00 - 20:00. W kolejnych miesiącach działać będą wg poniższych szczegółów:

- Lipiec - sierpień: 10:00 - 21:00,

- Wrzesień - październik: 10:00 - 19:00,

Otwarcie Parków uzależnione jest od pogody. Szczegóły znaleźć można również na facebook'owym fanpage'u Parków W DECHE oraz stronie internetowej www.parkwdeche.pl

 

Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi wytycznymi: 

20200606_park_w_deche_otwarcie_zasady