geminiPark

Skrzaty w prezencie za zakupy w Gemini Park

07-12-2021 14:50

Świąteczne zakupy, poszukiwanie prezentów dla najbliższych i przygotowania do Gwiazdki to nie lada wyzwanie. Dlatego w Gemini Park umilimy i ułatwimy Wam oczekiwanie na ten najpiękniejszy okres w roku! Z okazji zbliżających się świąt oraz okazji do dawania ale też i... dostawania, na odwiedzających czeka aż 1000 pięknych, wesołych, brodatych i DARMOWYCH SKRZATÓW! 

Jak najlepiej uprzyjemnić zakupy? Wręczając prezent – ale nie byle jaki! Jak zawsze przed świętami, Gemini Park przygotowuje wyjątkowe upominki dla swoich odwiedzających i tym razem będzie podobnie! 

Od piątku do niedzieli handlowej (10-12.12.2021) każdy, kto odwiedzi Gemini Park i zrobi zakupy za minimum 200 zł, otrzyma wspaniałego skrzata, który będzie dobrym duszkiem każdego domu. 

Aby odebrać prezent:

► Należy w dniach 10-12.12.2021 (piątek-niedziela handlowa) zrobić zakupy w Gemini Park Bielsko-Biała za min. 200 zł,

Zgłosić się z dowodem zakupu na wymaganą kwotę na stoisko z hostessą, zlokalizowane na parterze, tuż obok Costa Coffee i Monnari,

► Skrzaty można odbierać w godzinach 10:00–20:00, do wyczerpania puli 1000 sztuk. W każdy dzień akcji prezent otrzyma pierwszych 333 klientów (334 w piątek), którzy zgłoszą się na stoisko. 

► Co ważne, kwotę 200 zł można uzbierać na maksymalnie dwóch paragonach.

Z akcji wyłączone są paragony z: hipermarketu bi1, Apteka Ziko, Kantoru, Poczty Polskiej, Fine Wine, Manso Papierosy, E-smoking World oraz stoiska iQOS).

Wielokrotność kwoty 200 zł na jednym lub dwóch paragonach rejestrowanych łącznie, nie uprawnia uczestnika do odbioru więcej niż jednej Nagrody Gwarantowanej.

Zachęcamy do świątecznych zakupów w Gemini Park i do odbierania brodatych skrzatów, dzięki którym prezent dla dziecka lub bliskiej osoby, z pewnością zyska na swym uroku.

Przypominamy, że 12 grudnia wypada niedziela handlowa, podczas której w Gemini Park Bielsko-Biała czynne będą wszystkie sklepy. 

Regulamin akcji.