geminiPark

SKODA Korczyk Outlet

SKODA Korczyk Outlet

KORCZYK ŠKODA OUTLET - Od ponad 35 lat nasza rodzinna firma ewoluuje podążając za wyzwaniami rynku, na zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym reagujemy na bieżąco. Wiemy, jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawiliśmy się w Galerii Handlowej Gemini Park. Korczyk Škoda Outlet jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie wygodę, to kolejny już salon samochodów nowych i używanych – Skoda Korczyk w Bielsku Białej. W naszych salonach klienci otrzymują kompleksową ofertę samochodów nowych i używanych dostępnych od ręki, wraz z korzystną, elastyczną formą finansowania i ubezpieczeniami.

Korczyk Škoda Outlet jest w pełni wyposażonym salonem wraz z profesjonalnym oraz doświadczonym personelem, który pomoże dopełnić wszystkich formalności związanych z zakupem samochodu na miejscu. Nasi klienci mogą liczyć na swobodny dostęp i możliwość zapoznania się z oferowanymi samochodami.

Korczyk Škoda Outlet to nie tylko punkt sprzedaży. W koncepcję tego miejsca wpisują się organizacja premier nowych modeli samochodów, tematyczne warsztaty dla klientów, spotkania organizowane dla klientów biznesowych czy wydarzenia dla dzieci. 

KORCZYK ŠKODA OUTLET zlokalizowany jest, na poziomie 0, tuż przy wejściu do centrum handlowego od strony Al. Bora Komorowskiego, obok sklepu KOMFROT oraz KUBENZ.

Zapraszamy do naszego salonu oraz na stronę www.korczyk.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Telefon

888 734 312

Strona www

www.korczyk.pl