Jamat – energia z natury

Poziom 0

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

Od 9:00-21:00

Niedziela handlowa

10:00-20:00

pokaż na mapie

Jamat – energia z natury

Jesteśmy firmą o wieloprofilowej specjalizacji. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług z branży energetyczno – elektrycznej. Kilkuletnie doświadczenie, jak również skrupulatne śledzenie innowacji sprawiły, że jesteśmy partnerem godnym zaufania – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Nasze usługi poprzedza zawsze dokładnie przeprowadzany audyt, który pozwala na dokładne dopasowanie parametrów do konkretnych warunków. Ma to zastosowanie zarówno przy wyborze oraz instalacji systemu fotowoltaicznego, jak również w przypadku montażu pomp ciepła, instalacji elektrycznych, mat grzewczych stanowiących idealną alternatywę dla ogrzewania podłogowego. Doradzamy także w zakresie wyboru optymalnego typu magazynu energii.

Ponieważ zatrudniamy fachowców z wielu dziedzin – nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje także montaż sanitarnych instalacji. Dzięki temu nawiązując z nami współpracę Inwestorzy mogą mieć pewność, że zwiększy się poziom bezpieczeństwa energetycznego oraz wydajność ich obiektu – czy to mieszkalnego, czy też usługowo-handlowego.