geminiPark

Sierpniowe gwiazdy w Cinema City

Na tydzień przed oficjalną polską premierą, Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu Magia w blasku księżyca. Już 16 i 17 sierpnia czeka Was niesamowita podróż w czasie i przestrzeni w towarzystwie największych gwiazd współczesnego kina!

W ostatnich dniach w Polsce można było podziwiać deszcz meteorów oraz Superksiężyc. To jednak nie koniec atrakcji w tym miesiącu! Już 16 i 17 sierpnia najjaśniejsze gwiazdy Hollywood zabłysną w wybranych kinach Cinema City. Magiczne chwile w blasku księżyca zapewnią przedpremierowe pokazy filmu jednego z najbardziej znanych i wybitnych reżyserów, Woody’ego Allena. Jego najnowsza produkcja zabierze Was w niesamowitą podróż do Francji lat 20. minionego wieku. 

Film Magia w blasku księżyca opowiada historię aroganckiego iluzjonisty Stanleya Crawforda (Colin Firth), który zostaje wysłany ze specjalną misją na Lazurowe Wybrzeże. Ma on zdemaskować oszustkę – Sophie Baker (Emma Stone), podającą się za medium. Czy czytająca w myślach i rozmawiająca z duchami piękna kobieta, będzie w stanie podejść wyniosłego Anglika? Czy dyskusje w blasku księżyca zachwieją wszystkim tym, w co dotychczas wierzył? Odpowiedź będziecie mogli poznać już 16 i 17 sierpnia podczas przedpremierowych pokazów w Cinema City. 

Pokaz w Cinema City Bielsko-Biała, godz. 20:45.